Search - Kamila

Kamila
Kamila
Author: Medlyn Angle
Kamila Dikinsoni ėshtė vetėm 15 vjece. Jeton me prindėrit nė njė lagje tė New York, mėson nė njė shkollė me emėr shumė tė mirė dhe ditėt pėr tė rrjedhin tė qeta. Por kjo vazhdon deri nė castin kur vajza takon Zhak Nisenin. Pėrjetimet e Kamilės tanimė do tė lidhen me kėtė "mik tė shtėpisė". Kėtė familje tė lumtur qė nga ky cast e ndjekin gjėra tė...  more »
ISBN: 470006
Publication Date: 4/4/2006
Pages: 141
Rating:
  • Currently 2/5 Stars.
 1

2 stars, based on 1 rating
Publisher: Redona
Book Type: Paperback
Large Print: Yes
Members Wishing: 0
Reviews: Write a Review


Genres: